NEDEN TETA

  • Mühendislik Gücü

Teta Yapı yönetim kadrosu da dahil olmak üzere tüm birimleri işinde uzman teorik ve pratik bilgisi yüksek mühendis ve işletmecilerinden oluşmaktadır. Gücümüz buradan almaktayız.

  • Sürdürülebilir İş İlişkileri

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz. Kendi haklarımız kadar, çalıştığımız tüm tarafların haklarını gözetiyoruz.  Sağlam ilişkilerimizin temelinde, ilkeli ve dürüşt çalışmamızın, kaliteli, doğru çözümler üretmemizin ve işi taahhüt ettiğimiz zamanda bitirmemizin olduğuna inanıyoruz.

  •  Kalite Anlayışı

Teknik vasıf ve mühendislik çözümü gerektiren projelere imza atıyoruz. Bu konuda izlediğimiz dökümantasyon da kalite standartlarını uyguluyoruz.

  • Güçlü Finansal Yapı

Aktif – Pasif kalitemiz, kaynak yapımız ve ödeme yükümlülüklerimizi zamanında karşılama kapasitemiz ve bankalarla kurduğumuz güvenilir ilişkilerin sonucunda yüksek kredibilitemizi koruyoruz. Ekonomik krizlerde bile doğru strateji ile sürekli büyüme anlayışı ile ilerliyoruz.

  • İş Sağlığı ve Güvenliği

ISG konusunu en üst seviyede ele alarak güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratıyoruz. Bu hususun bilincinde bir firma olarak bünyemizde ISG uzmanı bulunduruyoruz.

  • Güçlü Teklif ve Satınalma Süreçleri

Bütçe ve maliyet analizi konusunda yetkin bir teklif ekibimiz var. Ürün ve bütçe alternatiflerine uygun olarak hızla koordine edebildiğimiz geniş tedarikçi ağımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap veriyoruz.

  • Sürekli Gelişim

Yaşam boyu öğrenmeye, sürekli gelişime inanıyoruz. Pazarın ve müşterilerimizin gereksinimlerime en iyi şekilde cevap verebilmek için, teknolojiyi takip ediyor, devamlı araştırıyor, yenilikçi çözümler getiriyoruz. Tüm kadromuz nezdinde yetkili kuruluşların eğitim ve sertifika programlarına ve üniversitelerin eğitim programlarına katılıyoruz.

© 2013 TETA YAPI MÜHENDİSLİK web tasarım